

€ 1.399,00*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 15-21 werkdagen
Verzending vanaf € 49,99
Productnummer: 1000029062


visunext Services
Productinformatie
- Max. mogelijke afmetingen van de unit met displaydiepte 30 mm: BxH 1304x760mm
- Voor diepere eenheden zijn de mogelijke afmetingen kleiner.
- Opbouwtype: motorkapkast smal 400 breed
- Plaats voor één flatscreen Universeel verstelbaar,
- Accessoirevak met twee verstelbare tussenschotten
Ontwerp:
- 10,0mm berkenmultiplex met ABS -coating/RW zwart
- 30mm aluminium randbescherming
- grote balhoeken
- 4 grote vlinders
- 8 verzonken inklapbare handgrepen medium
- 4x 100mm Blauwwielen (waarvan 2 met rem)
- binnenkant bekleed met schuim
- Externe afmetingen ca.lxBxH 1447x397x986mm incl. wielen
Technische gegevens
| Naam | Casetec universele flightcase voor een 42" - 55" slank scherm |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029062 |
| SKU | 464795-4255 |
| Naam van het model | Universal-Flightcase |
| Merk | Casetec GmbH |
| Product type | Flightcase |
| Breedte | 144,7 cm |
| Hoogte van het product | 98,6 cm |
| Product diepte | 39,7 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Casetec GmbH |
| Rudolf-Diesel-Str.3 |
| 42477 Radevormwald |
| Germany |
| 49 2195-68997-0 |
| info@casetec.de |
