

€ 1.999,00*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 5-8 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1161192
- Min. Projectie ratio 3,31
- Max. Projectie ratio 5,07


visunext Services
Productinformatie
De ELPLM10-lens biedt een projectiefactor van 3,32:1 tot 5,06:1 voor de modellen EB-L1050U tot en met EB-L1075U. Voor de series EB-L1490U tot en met EB-L20000U ligt de factor tussen 2,42:1 en 3,71:1 en voor de EB-L12000Q tussen 2,34:1 en 3,59:1. Het is compatibel met deze beamers uit de EB-L-serie.
Technische gegevens
| Naam | Epson lens ELPLM10 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1161192 |
| GTIN/EAN | 8715946614489 |
| SKU | V12H004M0A |
| Naam van het model | ELPLM10 |
| Merk | Epson |
| Product type | beamer lens |
| Min. Projectieafstand | 0 cm |
| Max. Projectieafstand | 0 cm |
| Min. Projectie ratio | 3,31 |
| Max. Projectie ratio | 5,07 |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens |
| Gewicht | 0 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Downloads
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
