

€ 3.199,00*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 8-15 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1161327
- Min. Projectie ratio 0
- Max. Projectie ratio 0


visunext Services
Productinformatie
De ELPLW06-lens biedt een projectiefactor van 1,62 tot 2,22:1 voor de modellen EB-L1050U tot en met EB-L1075U. Voor de series EB-L1490U tot en met EB-L20000U ligt de factor tussen 1,19 en 1,62:1 en voor de EB-L12000Q tussen 1,15 en 1,57:1. Het is compatibel met deze specifieke beamers uit de EB-L-serie.
Technische gegevens
| Naam | Epson lens ELPLW06 voor EB-L1500/L1505 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1161327 |
| GTIN/EAN | 8715946614359 |
| SKU | V12H004W06 |
| Naam van het model | ELPLW06 |
| Merk | Epson |
| Product type | beamer lens |
| Min. Projectieafstand | 0 cm |
| Max. Projectieafstand | 0 cm |
| Min. Projectie ratio | 0 |
| Max. Projectie ratio | 0 |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens |
| Gewicht | 0 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Downloads
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
