







€ 8.899,00*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 4-6 weken
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1161289
- Min. Projectie ratio 0,35
- Max. Projectie ratio 0,35


visunext Services
Productinformatie
De ELPLX01S-lens heeft een projectiefactor van 0,35:1 voor de modellen EB-L1050U tot en met EB-L1075U en andere compatibele beamers tot 8.500 lumen. Het betreft de zwarte uitvoering van de ultrakorteafstandslens, die een flexibele installatie in kleine ruimtes mogelijk maakt.
Technische gegevens
| Naam | Epson lens ELPLX01 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1161289 |
| GTIN/EAN | 8715946615332 |
| SKU | V12H004X0A |
| Naam van het model | ELPLX01 |
| Projectie afstand | Ultra Short Throw |
| Merk | Epson |
| Product type | beamer lens |
| Min. Projectieafstand | 0 cm |
| Max. Projectieafstand | 0 cm |
| Min. Projectie ratio | 0,35 |
| Max. Projectie ratio | 0,35 |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens |
| Gewicht | 0 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Downloads
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
