

Levertijd 4-6 weken
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000006309
- Type lens lens_type
- Min. Projectie ratio 0,35
- Max. Projectie ratio 0,35


visunext Services
Productinformatie
De ELPLX02WS-lens heeft een projectiefactor van 0,35:1 voor de modellen EB-L1490U tot en met EB-L20000U. Voor de EB-L12000Q-beamer bedraagt de specifieke projectiefactor 0,34:1. Deze lens is compatibel met deze krachtige beamers uit de EB-L-serie.
Technische gegevens
| Naam | Epson ELPLX02W Objektiv UST für L1500/1700 Serie |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000006309 |
| GTIN/EAN | 8715946665689 |
| SKU | V12H004Y0B |
| Naam van het model | ELPLX02W |
| Projectie afstand | Ultra Short Throw |
| Merk | Epson |
| Product type | beamer lens |
| Type lens | lens_type |
| Min. Projectieafstand | 0 cm |
| Max. Projectieafstand | 0 cm |
| Min. Projectie ratio | 0,35 |
| Max. Projectie ratio | 0,35 |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Downloads
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Epson Deutschland GmbH |
| Schiessstraße 49 |
| 40549 Düsseldorf |
| Germany |
| info@epson.de |
