



















€ 1.799,00*
€ 49,99
- Min. Ondersteunde afmeting 86"
- Max. Ondersteunde afmeting 110"
- Max. gewicht 160 kg
- Gewicht 70 kg


Productinformatie
CPS Mobile Stand Moto 86-110" - Flexibele presentatieoplossing met gemotoriseerde hoogteverstelling
De "CPS Mobile Stand Moto 86-110" is een veelzijdig, elektrisch in hoogte verstelbaar statiefsysteem voor grootformaat displays. Het systeem is ontwikkeld voor mobiel gebruik in vergaderzalen, onderwijsinstellingen of evenementenomgevingen en maakt een nauwkeurige positionering van schermen tot 110 inch mogelijk - snel, handig en veilig.
Technische gegevens in één oogopslag:
- Compatibele schermformaten: 86-110" (218-280 cm)
- VESA-standaard: min. 400 x 200 mm tot max. 900 x 800 mm
- Montagerichting: Liggend
- Hoogteverstelling: Elektrisch gemotoriseerd, traploos met een slag van 500 mm
- Bediening : Bedrade drukknopbediening, kan aan de zijkant worden opgeborgen
- Mobiliteit: Zwenkwielen met parkeerrem
- Draagvermogen: Max. 160 kg
- Oppervlak: Slag- en krasvast, oplosmiddelvrije poedercoating (kleur: zwart)
Handige hoogteverstelling voor optimaal zicht
Het centrale element van de CPS Mobile Stand Moto is de elektrische, gemotoriseerde hoogteverstelling . Met een slag van 500 mm kan de schermhoogte traploos en nauwkeurig worden aangepast - ideaal voor veranderende vereisten in verschillende toepassingsscenario's. Het wordt gemakkelijk bediend via een bedrade drukknopbediening, die aan de zijkant van de lift kan worden opgeborgen om ruimte te besparen als hij niet wordt gebruikt.
Veilige ondergrond ondanks maximale mobiliteit
Dankzij de robuuste zwenkwielen met geïntegreerde parkeerrem kan het stasysteem moeiteloos worden verplaatst en betrouwbaar worden vastgezet wanneer dat nodig is. Dit maakt flexibel gebruik in verschillende ruimtes mogelijk - zonder afbreuk te doen aan stabiliteit en veiligheid. De hoogwaardige poedercoating beschermt het oppervlak permanent tegen invloeden van buitenaf en zorgt voor een langdurige, professionele uitstraling. Met een draagvermogen tot 160 kg is het systeem ook ideaal voor grote en zware displays.
Technische gegevens
| Naam | Hagor CPS Mobile Stand Moto 86 – 110″ verrijdbaar statiefsysteem met elektrisch gemotoriseerde hoogteverstelling voor displays van 86 - 110" |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000034989 |
| GTIN/EAN | 4250058530547 |
| SKU | 3354 |
| Naam van het model | CPS Mobile Stand Moto 86 – 110″ |
| WEEE-nummer | DE97680110 |
| Merk | Hagor |
| Product type | Display standvoet |
| Type beugel | Trolley |
| Functie van beugel | Enkele beugel |
| Min. Ondersteunde afmeting | 86" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 110" |
| Max. gewicht | 160 kg |
| Muurbeugel VESA norm | 400 x 200 , 900 x 600 |
| kenmerken | hoogte verstelbare |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte van het product | 177 cm |
| Product diepte | 100 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
