































€ 29,99*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 5-8 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000034969


visunext Services
Productinformatie
De HP POS Mount is een tafelsteun die zowel vrijstaand als voor tafelmontage kan worden gebruikt.
De houder is geschikt voor schermen met een diagonaal van 13 - 24" | 33 - 61 cm*. Het scherm wordt gemonteerd met behulp van een VESA-beugel, die voldoet aan de 75 x 75 mm en 100 x 100 mm standaarden. Dankzij twee scharnieren is de steun zeer wendbaar en kan hij indien nodig ook worden ingeklapt om ruimte te besparen. Dankzij de scharnieren kan ook de hoogte variabel worden ingesteld tussen min. 60 mm en max. 295 mm. De houder is gemaakt van zwart kunststof en heeft een maximaal draagvermogen van 6,5 kg.
Technische gegevens
| Naam | Hagor HP POS Mount bureaubevestiging geschikt voor 13 - 24 inch |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000034969 |
| GTIN/EAN | 4250058584311 |
| SKU | 8431 |
| Naam van het model | HP POS Mount |
| WEEE-nummer | DE97680110 |
| Merk | Hagor |
| Product type | Monitor bevestigingen |
| Type beugel | Tafel |
| Functie van beugel | Enkele beugel |
| Min. Ondersteunde afmeting | 13" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 24" |
| Max. gewicht | 6,5 kg |
| Muurbeugel VESA norm | 75 x 75 , 100 x 100 |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte van het product | 6 cm |
| Product diepte | 20,6 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
