























€ 949,00*
€ 99,99
- Min. Ondersteunde afmeting 135"
- Max. Ondersteunde afmeting 135"
- Gewicht 70 kg


Productinformatie
HAGOR LED-SBW Avocor AVX1320 135″ - Stabiele vloer-wand oplossing voor grootformaat LED displays
De HAGOR LED-SBW Avocor AVX1320 135″ is een hoogwaardig compleet systeem voor de veilige en elegante installatie van grootformaat displays. Het systeem is speciaal afgestemd op het Avocor AVX1320 135″ model en biedt een geraffineerde combinatie van functionaliteit, stabiliteit en een discreet uiterlijk - ideaal voor professioneel gebruik in vergaderzalen, receptieruimten of presentatieomgevingen.
Technische gegevens in een oogopslag:
- Compatibiliteit: Avocor AVX1320 135″
- Type montage: Vloer-muursysteem
- Hoogteverstelling: Verstelbaar langs de kolom aan de montagekant
- Fijnafstelling: Niet nodig (geen fijnafstelling)
- Installatie: Snel en eenvoudig dankzij modulaire componenten
- Kabelgeleiding: Verborgen, langs de verticale aluminium profielen en aluminium rails met kabelklemmen
Efficiënt, uitbreidbaar en visueel onopvallend
De LED-SBW oplossing is gebaseerd op beproefde HAGOR en comPROnents modules, die indruk maken door hun solide afwerking en beproefde ontwerp. Dankzij de in hoogte verstelbare bevestiging langs de kolom kan het display flexibel worden geplaatst - zonder tijdrovende fijnafstelling. De geïntegreerde kabelgeleiding zorgt voor een opgeruimd uiterlijk en maakt ook onderhoud en montage achteraf eenvoudiger.
Het systeem scoort niet alleen punten vanwege de technische precisie, maar ook vanwege de hoogwaardige, stoot- en krasbestendige poedercoating, die de aluminium en stalen oppervlakken duurzaam beschermt. Het ontwerp kan optioneel worden aangevuld met extra accessoires zoals luidsprekers of bedieningseenheden - ideaal voor installaties op maat. Als standaardoplossing of in een aangepaste versie: met de HAGOR LED-SBW Avocor AVX1320 135″ bent u ideaal uitgerust voor veeleisende LED projecten.
Technische gegevens
| Naam | Hagor LED-SBW Avocor AVX1320 135″ LED-SBW Avocor AVX1320 135″ vloer-wandbevestigingssysteem geschikt voor Avocor AVX1320 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000034973 |
| GTIN/EAN | 4250058562968 |
| SKU | 6296 |
| Naam van het model | LED-SBW Avocor AVX1320 135″ |
| WEEE-nummer | DE97680110 |
| Merk | Hagor |
| Product type | Display standvoet |
| Type beugel | Poot |
| Functie van beugel | Enkele beugel |
| Min. Ondersteunde afmeting | 135" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 135" |
| Breedte | 300,09 cm |
| Hoogte van het product | 182 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Hagor Products GmbH |
| Oberbecksener Straße 97 |
| 32547 Bad Oeynhausen |
| Germany |
| info@hagor.de |
