HPE J9150D Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF-transceiver-insteekmodule
Artikelnr: 1000038828Nieuw


€ 309,00*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 5-8 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000038828


visunext Services
Productinformatie
HPE Networking Instant On - SFP+-transceivermodule - 10GbE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multimode - tot 300 m - voor HPE
Aruba 2930F 12, 2930M 40, 6200F 12, 6200M 24, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX; CX 8360
Technische gegevens
| Naam | HPE J9150D Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300 m OM3 MMF-transceiver-insteekmodule |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000038828 |
| GTIN/EAN | 0190017245935 |
| SKU | J9150D |
| Naam van het model | J9150D |
| Merk | HPE |
| Product type | Accessoires voor signaalbeheer |
| Breedte | 1,5 cm |
| Hoogte van het product | 1,3 cm |
| Product diepte | 5,6 cm |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Kleur | Zilverkleurig |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |