



























€ 726,00*
€ 9,99
- Resolutie 1920 x 1080 Full HD
- Max. helderheid 600 cd/m²
- Type paneel IPS
- Contrast 1.300 :1



Productinformatie
iiyama ProLite TF2438MSC-B2: Maximale robuustheid voor continu gebruik
De iiyama ProLite TF2438MSC-B2 is de uiterst robuuste oplossing voor interactieve toepassingen in veeleisende omgevingen. Deze 23,8 inch Full HD open frame touch monitor is speciaal ontwikkeld voor integratie in kiosksystemen, controlekamers en industriële automatisering. Dankzij de robuuste metalen behuizing en de IPX1-certificering blijft het systeem ook bij vocht en intensief gebruik betrouwbaar operationeel.
Producthighlights in één oogopslag:
- Robuuste metalen behuizing en 7H-frontglas: het uiterst krasbestendige glazen oppervlak en de stabiele behuizing beschermen de techniek tegen mechanische invloeden. Hierdoor is het display perfect geschikt voor openbare ruimtes en ruwe industriële omgevingen.
- DeepContrast PCAP+ met Optical Bonding: Door de directe verbinding tussen de displaylagen worden lichtreflecties geminimaliseerd en wordt het contrast verhoogd. Het resultaat is een nauwkeurige 10-punts touchbediening en uitstekende leesbaarheid, zelfs onder moeilijke lichtomstandigheden.
- IPS-paneel voor brede kijkhoeken: Of het nu in staand formaat, liggend formaat of in de face-up-standis – het IPS-paneel garandeert vanuit elk perspectief levendige kleuren en scherpe contrasten, wat de bediening voor gebruikers aanzienlijk comfortabeler maakt.
- IPX1-vochtbescherming en anti-vingerafdruk: De voorkant is beschermd tegen druppelend water en stoot dankzij een speciale coating vingerafdrukken en vuil af. Dit vermindert de schoonmaakinspanning en zorgt voor een altijd hygiënisch oppervlak.
- Flexibele montage en uitlijning: Dankzij de ondersteuning voor liggende, staande en face-up-modi kan de monitor naadloos worden geïntegreerd in individuele behuizingsontwerpen, van de klassieke informatieterminal tot de horizontale werktafel.
Conclusie
De iiyama ProLite TF2438MSC-B2 is een industriële high-performance monitor die duurzaamheid combineert met de hoogste precisie. Het is het ideale hulpmiddel voor bedrijven die een storingsvrije interface nodig hebben voor POS-, kiosk- of automatiseringsoplossingen . Profiteer van onze ervaring en laat u deskundig adviseren. Neem vandaag nog contact met ons op voor uw individuele oplossing!
Technische gegevens
| Naam | iiyama TF2438MSC-B2 ProLite 23,8-inch DeepContrast PCAP+ 10-punts touchscreen met een robuuste metalen behuizing |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000038395 |
| GTIN/EAN | 4948570127269 |
| SKU | TF2438MSC-B2 |
| EPREL ID | 2568298 |
| Naam van het model | TF2438MSC-B2 |
| Merk | iiyama |
| Product type | Touch Display |
| Product serie | iiyama TF Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | IPS |
| Resolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Diagonaal | 23,8" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 1.300 :1 |
| Max. helderheid | 600 cd/m² |
| Reactietijd | 5ms |
| Refresh rate | 120Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 100 x 100 |
| Frame breedte | 17,25 mm |
| Ingangen | 1x Displayport , 1x HDMI , 2x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |
| kenmerken | Flicker Free , Portrait modus , Touch screen |
| Breedte | 56,2 cm |
| Hoogte van het product | 36,7 cm |
| Product diepte | 4,75 cm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| EEK Spectrum | A tot G |
| Energie efficiëntieklasse | E |
| Leveromvang | HDMI-kabel , Netsnoer , USB kabel |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Downloads
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| iiyama International Corporate |
| Wijkermeerstraat 8 |
| 2131 HA Hoofddorp |
| Netherlands |
| info.de@iiyama.com |