Display
- 39 inch UltraWide QHD Curved OLED
- DisplayHDR True Black 400 / DCI-P3 98.5%
- Glare-free and low reflection
Snelheid
- 240 Hz verversingssnelheid
- 0,03 ms (GtG) responstijd
- 240 Hz via DisplayPort en HDMI
Technologie:
- VESA ClearMR
- VESA-gecertificeerde AdaptiveSync
- NVIDIA® G-SYNC® Compatibel
- AMD FreeSync™ Premium Pro
Perfecte kromming
39" 21:9 Ultra-WQHD
Panoramisch zicht op de game
Het 39" Ultra-WQHD-scherm met een beeldverhouding van 21:9 biedt een 34% breder zicht dan een conventioneel 16:9-scherm.
Zelfoplichtende OLED-pixels
Briljantie en geweldige gameplay
kleurexplosie
Korte configuratie van de helderheid van het OLED-scherm
De intelligente energiebesparingsmodus uitschakelen.
OLED-scherm met 240 Hz verversingssnelheid en 0,03 ms responstijd (GtG)
Bliksemsnel
De nieuwe LG UltraGear™ monitor biedt een ultrasnelle verversingssnelheid van 240 Hz, waardoor beeld na beeld snel wordt weergegeven en het beeld vloeiend blijft. Gamers kunnen snel reageren, tegenstanders direct uitschakelen en succesvol richten.
Extreme snelheid 0,03 ms responstijd (GtG)
Ontworpen voor meeslepend gamen
Ontworpen voor gamers
Gamen in focus
Verblindingsvrije technologie
Zie hoe u speelt
PBP en PIP
Spelletjes spelen en meer
Een plug-in die meeslepende geluidseffecten creëert
Technische gegevens
| Naam | LG 39GS95QE-B 39" OLED Monitor, 3440 x 1440 UWQHD, 240Hz, 0,03ms |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000032247 |
| GTIN/EAN | 8806084809438 |
| SKU | 39GS95QE-B.AEU |
| EPREL ID | 1883967 |
| Naam van het model | 39GS95QE-B |
| Merk | LG |
| Product type | Monitor |
| Product serie | LG Ultragear Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | OLED |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Resolutie | 3440 x 1440 UWQHD |
| Diagonaal | 39" |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 1.500.000 :1 |
| Max. helderheid | 275 cd/m² |
| Reactietijd | 0,03ms |
| Refresh rate | 240Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 100 x 100 |
| Ingangen | 1x Displayport , 2x HDMI , 3x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |
| In hoogte verstelbare standvoet | 120 mm |