De Neomounts FL55-875WH1 MOVE Lift is een mobiele vloerstandaard voor beeldschermen tot 100" met een maximaal draagvermogen van 110 kg. De vloerstandaard heeft een gemotoriseerde hoogteverstelling van 65 cm (35 mm/seconde), wordt bediend met een bedrade afstandsbediening en heeft een antibotsingssysteem voor extra veiligheid. Een afsluitbaar, geventileerd hardwarevak met kabelopening is inbegrepen en optioneel voor installatie.
Technische gegevens
| Naam | Neomounts FL55-875WH1 gemotoriseerde vloerstandaard voor 55-100” schermen - Wit |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000033466 |
| GTIN/EAN | 8717371449728 |
| SKU | FL55-875WH1 |
| Naam van het model | FL55-875WH1 |
| Merk | Neomounts |
| Product type | Display standvoet |
| Type beugel | Trolley |
| Functie van beugel | Enkele beugel |
| Min. Ondersteunde afmeting | 55" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 100" |
| Max. gewicht | 110 kg |
| In hoogte verstelbare standvoet | 176,3 mm |