Heldere 800 nits, 1,5 mm pixel pitch
Flip-chip LED-scherm
Snelle en eenvoudige installatie
Installatietijd is drastisch teruggebracht van dagen naar uren
Maak, verbind en werk moeiteloos samen met OSS
White Board, Display Share en File Manager
Milieuvriendelijk <0,5 W stand-by modus
Lagere energiekosten en voldoet aan ErP
Verbetert uw merkimago
Optoma-displays zijn perfect voor lobby's en ontvangstruimten.
Weergeef informatie op uw manier.
Breng mensen samen
Volledig geoptimaliseerd LED-scherm
QUAD LED
Connect anytime, anywhere
Moedsrust
Real-time monitoring en waarschuwingen
Multi-device compatibiliteit
DisplayShare
Optoma Creative Board - Whiteboard en annotatie
Picture in picture
Geoptimaliseerd contrast
Kijkhoek
Milieuvriendelijk
Ondersteunt stand-by modus < 0,5W, die voldoet aan de ErP-regelgeving en de mogelijkheid om het scherm via een centraal besturingssysteem te beheren. Het stroomverbruik is lager, waardoor energiekosten worden bespaard.
Technische gegevens
| Naam | Optoma FHDQ135s 135" All-in-One Quad-LED-Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000030695 |
| GTIN/EAN | 5055387668270 |
| SKU | W3EA051W11A |
| Diagonaal | 135" |
| Naam van het model | FHDQ135s |
| Merk | Optoma |
| Product type | LED Wall |
| Technologie | LED |
| Resolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Diagonaal | 135" |