Nieuw


€ 9.073,79*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 11-15 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000038464
- Type lens Zoom
- Min. Projectie ratio 1,67
- Max. Projectie ratio 2,9


visunext Services
Productinformatie
Panasonic ET-D3LES250 3-chip DLP-beamer met zoomlens 1,79-2,59:1
4K+ 1,79-2,59:1, 4K / WUXGA 1,67-2,41:1, 4K / WUXGA 2,00-2,90:1, SXGA+ 1,80-2,61:1
Compatible beamers: PT-RQ45K , PT-RZ44K, PT-RQ35K2, PT-RZ34K2, PT-RQ35K, PT-RZ34K, PT-RQ32K, PT-RZ31K, PT-RS30K, PT-RQ25K, PT-RZ24K, PT-RQ18K, PT-RZ17K, PT-RZ14K, PT-RQ22K, PT-RZ21K, PT-RS20K, PT-RZ16K, PT-HTQ20
Technische gegevens
| Naam | Panasonic ET-D3LES250 Zoomlens voor 3-chip DLP-beamer 1,79–2,59:1 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000038464 |
| SKU | ET-D3LES250 |
| Naam van het model | ET-D3LES250 |
| WEEE-nummer | DE49609898 |
| Merk | Panasonic |
| Product type | beamer lens |
| Type lens | Zoom |
| Min. Projectie ratio | 1,67 |
| Max. Projectie ratio | 2,9 |
| Breedte | 17,7 cm |
| Hoogte van het product | 15,4 cm |
| Product diepte | 26,5 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Panasonic Deutschland |
| Winsbergring 15 |
| 22525 Hamburg |
| Germany |
| panasonic.de@eu.panasonic.com |