

€ 2.199,00*
Prijzen incl. BTW.
1-2 werkdagen Alleen 4 beschikbaar. Direct klaar voor verzending. Levertijd 1-2 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000005071
- Type lens Tele zoom
- Lens zoom 1,6
- Min. Projectie ratio 3,6
- Max. Projectie ratio 5,4


visunext Services
Productinformatie
De ET-ELT22-lens heeft een projectiefactor van 2,72:1 tot 4,48:1 (WUXGA).
Technische gegevens
| Naam | Panasonic Objektief ET-ELT22 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000005071 |
| GTIN/EAN | 0885170346840 |
| SKU | ET-ELT22 |
| Naam van het model | ET-ELT22 |
| Merk | Panasonic |
| Product type | beamer lens |
| Type lens | Tele zoom |
| Min. Projectieafstand | 0 cm |
| Max. Projectieafstand | 0 cm |
| Min. Projectie ratio | 3,6 |
| Max. Projectie ratio | 5,4 |
| Lens zoom | 1,6 |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens , Lens Shift |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Panasonic Deutschland |
| Winsbergring 15 |
| 22525 Hamburg |
| Germany |
| panasonic.de@eu.panasonic.com |