

€ 1.699,00*
Prijzen incl. BTW.
Levertijd 4-6 weken
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000005072
- Type lens Super tele
- Lens zoom 1,6
- Min. Projectie ratio 4,44
- Max. Projectie ratio 7,12


visunext Services
Productinformatie
De ET-ELT23-lens heeft een projectiefactor van 4,44:1 tot 7,12:1 (WUXGA).
Technische gegevens
| Naam | Panasonic ET-ELT23 Lens |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000005072 |
| GTIN/EAN | 0885170346857 |
| SKU | ET-ELT23 |
| Naam van het model | ET-ELT23 |
| Merk | Panasonic |
| Product type | beamer lens |
| Type lens | Super tele |
| Min. Projectieafstand | 0 cm |
| Max. Projectieafstand | 0 cm |
| Min. Projectie ratio | 4,44 |
| Max. Projectie ratio | 7,12 |
| Lens zoom | 1,6 |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens , Lens Shift |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Panasonic Deutschland |
| Winsbergring 15 |
| 22525 Hamburg |
| Germany |
| panasonic.de@eu.panasonic.com |