| Naam | Philips 135HDL5015IA/00 Unite LED 5000 All-in-One |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000031749 |
| SKU | 135HDL5015IA/00 |
| Diagonaal | 135" |
| Naam van het model | 135HDL5015IA/00 |
| Merk | Philips |
| Product type | LED Wall |
| Technologie | LED |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Resolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Diagonaal | 135" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 160° |
| Kijkhoek verticaal | 160° |
| Contrast | 8.000 :1 |
| Zichtbaar oppervlak | Mat |
| Heldeheid | 700 cd/m² |
| Refresh rate | 60Hz |
| Pixeldichtheid | 1,562 m² |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-I , 1x Displayport , 1x RS232 , 1x USB-C , 2x HDMI , 2x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x Displayport , 1x Ethernet , 1x RS232 |