PureMounts PM-CART-80W: flexibele tv-wagen voor moderne samenwerking
Producthighlights en -voordelen:
- Hoog draagvermogen van 70 kg: dankzij de robuuste stalen constructie kunnen ook grote en zware displays tussen 37 en 80 inch veilig worden gemonteerd. U profiteert van maximale stabiliteit, zelfs bij intensieve interactie met het scherm.
Conclusie
Technische gegevens
|---|---|
| Artikelnummer | 1000037260 |
| GTIN/EAN | 4251364723852 |
| SKU | PM-Cart-80W |
| Naam van het model | PM-CART-80W |
| Merk | PureLink |
| Product type | Display trolley |
| Type beugel | Trolley |
| Functie van beugel | Enkele beugel |
| Min. Ondersteunde afmeting | 37" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 80" |