















Niet langer beschikbaar
Productnummer: 1000010582
- Lichthelderheid 210 Lumen
- Resolutie 960 x 540 WSVGA
- Aspect ratio 4:3
- Geluidsniveau 30 dB


visunext Services
Productinformatie
MoGo - Overal
Een krachtige draagbare Android TV projector, geïntegreerde dubbele luidsprekers van Harman/Kardon en een krachtige batterij. Entertainment waar je ook bent.
Onovertroffen beeldkwaliteit
XGIMI MoGo projecteert veel meer kleurrijke, heldere en scherpere beelden dan elke andere draagbare 150-ANSI of 200-ANSI projector op de markt.
Inspireer je oren
De MoGo is uitgerust door Harman/Kardon en biedt een fantastische geluidskwaliteit met zijn geavanceerde 3-watt luidsprekerunits. Het geluid is professioneel gestemd volgens de "Gouden Oor Filosofie". Het geluid van de MoGo-luidsprekers is uitgebalanceerd en perfect geschikt voor elke muziekstijl. U kunt uw apparaten ook via Bluetooth of 3,5 mm audiokabel aansluiten op MoGo en deze als externe luidspreker gebruiken - geniet van maximaal 300 nummers op een enkele lading.
Licht je pad op
In tegenstelling tot andere minibeamers met een lage luminantie en donkere, korrelige beelden, levert de XGIMI MoGo 210 ANSI lumens beelden van bioscoopkwaliteit met een verbazingwekkende helderheid.
Herdefinieer de grootte van het scherm
Geniet van uw eigen bioscoop met een geweldig geluid en een indrukwekkend 30'' - 100+'' groot scherm met XGIMI MoGo. Zet je voeten op, ga achterover zitten en geniet van de perfecte bioscoopervaring.
Vermaak Non-stop
Op de MoGo kunt u gebruik maken van de Google Play Store voor Android TV. Wat je maar wilt - van Showtime tot YouTube en een heleboel spelletjes: er zijn talloze apps waar je verliefd op kunt worden. Met meer dan 5000 native apps opent Android TV de deur naar een wereld van entertainment.
Technische gegevens
| Naam | XGIMI Beamer 210 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000010582 |
| GTIN/EAN | 6935670511942 |
| SKU | MoGo |
| Levensduur lamp (ECO) | 30.000 |
| Merk | XGIMI |
| Product type | Beamer |
| Toepassingsgebied | Mini |
| Type projector | DLP |
| Type lamp Projectie | Laser/LED hybride |
| ANSI Lumen | 210 ANSI Lumen |
| ANSI Lumen eco | 150 ANSI Lumen |
| Resolutie | 960 x 540 WSVGA |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Contrast | 1.000 :1 |
| Geluidsniveau | 30 dB |
| Levensduur lamp | 30.000 |
| Min. Projectieafstand | 120 cm |
| Max. Projectieafstand | 300 cm |
| Min. Projectie ratio | 1,2 |
| Max. Projectie ratio | 1,2 |
| Min. Horizontale lens shift | 0% |
| Max. Horizontale lens shift | 0% |
| Min. Verticale lens shift | 0% |
| Max. Verticale lens shift | 0% |
| Horizontale keystone | 40% |
| Verticale keystone | 40% |
| Ingangen | 1x HDMI , 1x USB-A |
| Wireless technologie | WiFi , bluetooth |
| Breedte | 14,6 cm |
| Hoogte van het product | 10,55 cm |
| Product diepte | 9,45 cm |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Kleur | Zilverkleurig |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Berekening van het projectiegebied
Heeft u hulp nodig bij de keuze of installatie van een beamer? Onze experts adviseren u graag persoonlijk!
Afstand:
- cm
Beeldformaat:
Breed
Hoogte
Diagonaal
min
cm
cm
″
max
cm
cm
″
Schermdiagonaal (″)
Breedte in cm
Hoogte in cm
Formaat
Formaat
Afstand
Formaat
Formaat
Productveiligheid
| Fabrikant |
|---|
| XGIMI |
| No.1129, Shijicheng Road / Building No.4, Zone A |
| 610095 Chengdu High-tech Zone, Sichuan Pilot Free Trade Zone |
| China |
| 49 3722 713-8500 |
| service@xgimi.com |
