€ 55,87*
Prijzen incl. BTW.
2-6 werkdagen Op voorraad. Klaar voor onmiddellijke verzending. Levertijd 2-6 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000033011


visunext Services
Productinformatie
Yealink WDD60 DECT-dongle voor draadloze netwerkverbinding. De WDD60 DECT-dongle is gemakkelijk mee te nemen en kan overal worden gebruikt. Voor extra gebruiksgemak kan hij ook zonder de DECT-basis worden gebruikt.
- USB 2.0-poort,
- Betrouwbare connectiviteit,
- Plug & play,
- Hoge overdrachtsnelheden,
- Ondersteunt Yealink DECT-headsets.
Technische gegevens
| Naam | Yealink WDD60 DECT-adapter |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000033011 |
| GTIN/EAN | 6938818312050 |
| SKU | 1308039 |
| Naam van het model | WDD60 |
| WEEE-nummer | DE64027245 |
| Merk | Yealink |
| Product type | WiFi-adapter |
| Breedte | 1,8 cm |
| Hoogte van het product | 0,8 cm |
| Product diepte | 3,4 cm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Yealink (Europe) Network Technology B.V. |
| Keizersgracht 62 |
| 1015CS Amsterdam |
| Netherlands |
| EUROPE@yealink.com |
