























€ 6,49*
€ 9,99
- kabellengte 1,5 m
- Kleur Zwart
- Gewicht 0,052 kg


Productinformatie
De celexon 2x RCA-naar-3,5 mm stereo-jack audiokabel verzendt audiosignalen in stereokwaliteit en is daarmee uitermate geschikt voor het aansluiten van audiobronnen (zoals smartphones, mp3-spelers, laptops enz.) op hifi- of thuisbioscoopsystemen.


Dankzij de hoge mate van afscherming is de kabel optimaal beschermd tegen storingen, zoals interferentie door mobiele telefoons en andere draadloze bronnen. Toch biedt hij door de geringe diameter een hoge mate van flexibiliteit in het gebruik. Niets staat uw onbeperkte muziekgenot dus nog in de weg.


De RCA-naar-jack-audiokabels van de Professional Line zijn drievoudig afgeschermd en garanderen dankzij hun vergulde contacten een hoge corrosiebestendigheid en een betrouwbare overdrachtskwaliteit.
De Professional Line van celexon combineert technisch betrouwbare functionaliteit en een onberispelijke afwerking met een elegant design.
Of u onze kabels nu gebruikt voor op kantoor (thuiskantoor), voor entertainment of voor professioneel gebruik, u bent in alle opzichten optimaal verbonden.
KORTE INFORMATIE
- 2x cinch (RCA)-stekkers naar 3,5 mm stereo-jackplug
- Standaard: analoge stereo-audio
- Stekker: vergulde contacten, verchroomde aluminium behuizing, flexibele knikbescherming
- Kabel: hoogzuivere koperen geleiders, drievoudig afgeschermd, PVC-mantel met een diameter van 4,0mm
- Kabelkleur: zwart
- Kabeltype: rond
- Kabellengte: 1,5 m
- Voldoet aan REACH en RoHS
Leveringsomvang
1x celexon 2x RCA naar 3,5 mm stereo jack audiokabel 1,5 m - Professional Line
Technische gegevens
| Naam | celexon 2x audiokabel met Cinch-aansluiting naar 3,5 mm stereostekker, 1,5 m - Professional Line |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000015590 |
| GTIN/EAN | 4260094743634 |
| SKU | 1000015590 |
| Naam van het model | 1000015590 |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Merk | celexon |
| Product type | Kabel |
| Product serie | celexon Cinch naar 3,5 mm stereo jack Professionele lijn |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |
| kabellengte | 1,5 m |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte van het product | 1 cm |
| Product diepte | 150 cm |
| Gewicht | 0,052 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |