



















€ 139,99*
€ 9,99
- Type kabel 48Gbps
- kabellengte 10 m
- Kleur Zwart


Productinformatie
De celexon UHD Optical Fibre HDMI-kabel voldoet aan de HDMI 2.1-standaard en verzendt daarmee signalen met een snelheid tot 48 Gbps bij uitvoerresoluties tot 8K (7680x4320p @60Hz met een kleurdiepte tot 12 bit) en 4K (4096x2160p @120Hz met een kleurdiepte tot 12 bit).
De hybride glasvezelkabel met 4 glasvezels en 8 koperen aders maakt een storingsvrije overdracht van hoge datasnelheden mogelijk, zelfs over zeer lange afstanden. Hiervoor wordt het elektrische signaal in de stekker “Source” omgezet in lichtimpulsen, die via de glasvezels naar de stekker “Display” worden verzonden om daar weer in een elektrisch signaal te worden omgezet.
Daarom is het belangrijk dat de installatierichting van de kabel in acht wordt genomen.


De kabel van celexon is met een diameter van 5,5 mm zeer dun. Met een buigradius van max. 30 mm en 10 omwentelingen over de gehele lengte biedt deze een zeer hoge flexibiliteit bij de installatie. Dankzij de zeer dunne en smalle stekker kan de kabel ook op moeilijk bereikbare plaatsen worden aangesloten. Bovendien worden er geen andere poorten in de buurt afgedekt door het aansluiten van deze stekker.
Met behulp van de nieuwe dynamische HDR-technologieën (High Dynamic Range) zoals Dolby Vision en HDR10+ kan niet alleen een groter dynamisch bereik en kleurbereik worden weergegeven, waardoor het beeld briljanter en gedetailleerder wordt, maar wordt de beeldoptimalisatie ook individueler aan elk beeld aangepast, waardoor ook snelle kleurveranderingen tussen grote contrasten (bijv. beeldverandering van wit naar zwart) natuurlijker worden weergegeven.*
Het Enhanced Audio Return Channel (eARC) is de nieuwe generatie van ARC en is opgenomen in de HDMI 2.1-specificatie. Dankzij deze uitbreiding kunnen tot 32 audiokanalen met ongecomprimeerde 24-bit/192 kHz-datastromen met een snelheid tot 38 Mbps worden overgedragen. Door deze enorme toename in bandbreedte en snelheid kunnen alle audioformaten, zoals Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos en DTS:X, zonder compressie worden overgedragen.*

Een ander kenmerk van deze kabel is de Automatic Low Latency Mode (ALLM), die vooral voor gamers interessant zal zijn. Deze modus vermindert vertragingen door de uitgebreide videobewerking te verwijderen en zorgt zo voor de snelst mogelijke reactie van het display.
Voorwaarde hiervoor is, naast een ALLM-compatibele televisie, dat de bronapparaten een hoogwaardig videosignaal leveren dat onmiddellijk door het display kan worden weergegeven. Zo zou er geen merkbare vertraging moeten zijn tussen het indrukken van de knop op de controller en de reactietijd in het beeld. Dit maakt een nog directere en nauwkeurigere spelervaring mogelijk.
Alle aangesloten en ALLM-compatibele apparaten schakelen via een handshake automatisch over naar de juiste modus met zo kort mogelijke latentie. Ook bij een tussenliggende AV-receiver hoeven geen extra instellingen te worden uitgevoerd.*

Ook de Variable Refresh Rate (VRR) is een functie die de HDMI 2.1-specificatie met zich meebrengt. Hierbij wordt de verversingssnelheid van het bronapparaat en het uitvoerapparaat gesynchroniseerd om schokkerigheid en beeldversnijding te voorkomen.
De verversingssnelheid kan vrij variëren tussen 30 Hz en 144 Hz en zich optimaal aanpassen om storingsvrije en zo scherp mogelijke beelden weer te geven.
Zonder VRR kan het bijvoorbeeld bij videogames voorkomen dat delen van het beeld elkaar overlappen en dat verschillende delen van het beeld achtereenvolgens worden opgebouwd (tearing). Een alternatief om deze artefacten zonder VRR te omzeilen, zou hier alleen het volledig verlagen van de beeldfrequentie of het instellen van een lagere uitvoerresolutie zijn, waardoor de beeldkwaliteit sterk zou lijden.*

Het extra ethernetkanaal maakt het mogelijk om internetgeschikte AV-componenten via een HDMI-kabel op het eigen netwerk aan te sluiten. Het volstaat dus als de televisie via een kabel op het netwerk is aangesloten. De AV-receiver of Blu-ray-speler ontvangt dan, naast het eigenlijke videosignaal, ook het netwerk via de HDMI-kabel. Hierdoor zijn een netwerkswitch en extra kabels overbodig.*

Alle celexon UHD HDMI-glasvezelkabels worden afzonderlijk getest op hun functionaliteit met hoogwaardige meetapparatuur. Hierbij wordt speciaal gelet op de EBR (Error Bit Rate) en komen alleen kabels met maximale gegevensoverdracht in de verkoop.
KORTE INFORMATIE
- HDMI-A-stekker naar HDMI-A-stekker
- Standaard: Ultra High Speed HDMI met Ethernet – HDMI 2.1-conform
- Overdrachtssnelheid: 48 Gbps
- Maximale uitvoerresolutie: 8K / 7680x4320p @60Hz 4:2:0; 4K / UltraHD 4096x2160p @120Hz 4:4:4
- Ondersteunde kleurruimten: Deep Color, x.v.Color™
- Ondersteunde audiostandaarden: eARC, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos, DTS:X
- Overige functies: HEC (HDMI Ethernet Channel), CEC (Consumer Electronic Control), ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate), 3D, HDCP 1.4/ 2.2/ 2.3, EDID
- EMI-vrij
- Geen externe voeding nodig - 350 mW (max.) stroomverbruik
- Stekker: vergulde contacten
- Kabel: hybride kabel met 4 glasvezels en 8 koperen aders, PVC (LSZH) mantel met een diameter van 5,5 mm, max. 30 mm buigradius
- Kleur kabel: zwart
- Kabeltype: rond
- Kabellengte: 10 m
- Voldoet aan REACH en RoHS
Leveringsomvang
1x celexon UHD Optical Fibre HDMI 8K 48 Gbps actieve kabel 10 m, zwart
* Alle gebruikte componenten moeten deze functie ondersteunen.
Technische gegevens
| Naam | celexon UHD optische vezel HDMI 8K 48Gbps actieve kabel 10m, zwart |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000017828 |
| GTIN/EAN | 4260094744297 |
| SKU | 1000017828 |
| Naam van het model | 1000017828 |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Merk | celexon |
| Product type | HDMI-kabel |
| Product serie | celexon HDMI Optical 2.1 |
| Type kabel | 48Gbps |
| Ingangen | 1x HDMI |
| Uitgangen | 1x HDMI |
| kenmerken | 4K Pass Through |
| kabellengte | 10 m |
| Breedte | 1,75 cm |
| Hoogte van het product | 0,9 cm |
| Product diepte | 1.000 cm |
| Gewicht | 0,36 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |