



















€ 179,99*
€ 9,99
- Type kabel 48Gbps
- kabellengte 20 m
- Kleur Zwart


Productinformatie
De celexon UHD Optical Fibre HDMI kabel is HDMI 2.1 compliant en verzendt daarom signalen tot 48 Gbps met resoluties tot 8K (7680x4320p @60Hz met tot 12-bit kleurdiepte) en 4K (4096x2160p @120Hz met tot 12-bit kleurdiepte).
De hybride glasvezelkabel met 4 glasvezels en 8 koperdraden maakt een storingsvrije overdracht van hoge datasnelheden mogelijk, zelfs over zeer lange afstanden. Hiervoor wordt het elektrische signaal in de "Source" connector omgezet in lichtpulsen, die via de optische vezels naar de "Display" connector worden gestuurd, waar ze weer worden omgezet in een elektrisch signaal.
Het is daarom belangrijk dat de installatierichting van de kabel in acht wordt genomen.


De kabel van celexon is zeer dun met een diameter van 5,5 mm. Met een maximale buigradius van 30 mm en 10 lussen over de hele kabel biedt het een zeer hoge mate van flexibiliteit tijdens de installatie. Dankzij de zeer dunne en smalle plug kan de kabel zelfs op moeilijk bereikbare plaatsen worden aangesloten. Met behulp van de nieuwe dynamische HDR (High Dynamic Range)-processen zoals Dolby Vision en HDR10+ kan niet alleen een groter dynamisch en kleurbereik worden weergegeven, waardoor het beeld briljanter en gedetailleerder wordt, maar wordt de beeldoptimalisatie ook meer individueel aan elk beeld aangepast, waardoor ook snelle kleurwisselingen tussen grote contrasten mogelijk zijn (bijvoorbeeld beeldwisselingen van wit naar zwart).Het Enhanced Audio Return Channel (eARC) is de nieuwe generatie ARC en is opgenomen in de HDMI 2.1 specificatie. Met deze uitbreiding kunnen tot 32 audiokanalen worden verzonden met ongecomprimeerde 24-bit/192kHz gegevensstromen tot 38 Mbps. Deze enorme toename in bandbreedte en snelheid betekent dat alle audioformaten zoals Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos en DTS:X zonder compressie kunnen worden verzonden.*

Een andere functie van deze kabel is de Automatic Low Latency Mode (ALLM), die met name interessant zal zijn voor gamers. Dit vermindert vertragingen door het verwijderen van geavanceerde videoverwerking en biedt zo de snelst mogelijke respons van het beeldscherm.
Naast de ALLM-geschikte TV, is de voorwaarde hier dat de bronapparaten een videosignaal van hoge kwaliteit leveren dat onmiddellijk kan worden afgespeeld door het beeldscherm. Er mag geen merkbare vertraging zijn tussen het indrukken van een knop op de controller en de reactietijd in het beeld. Dit zorgt voor een nog directere en preciezere game-ervaring.
Alle aangesloten en ALLM-compatibele apparaten schakelen via de handshake automatisch over naar de juiste modus met de kortst mogelijke latentie. Zelfs met een tussenliggende AV-ontvanger hoef je geen extra instellingen te maken.*

De Variable Refresh Rate (VRR) is een andere functie die wordt geleverd met de HDMI 2.1-specificatie. De verversingssnelheid van het bronapparaat en het uitvoerapparaat wordt gesynchroniseerd om schokken en scheuren in het beeld te voorkomen.
De verversingssnelheid kan vrij bewegen in het bereik tussen 30Hz en 144Hz en optimaal worden aangepast om beelden te reproduceren die vrij zijn van interferentie en zo scherp mogelijk.

Met het extra Ethernet-kanaal kunnen AV-componenten met internettoegang alleen via een HDMI-kabel op het interne netwerk worden aangesloten. Het is dus voldoende als de tv via een kabel is aangesloten op het netwerk. De AV-receiver of Blue-Ray-speler ontvangt dan het netwerk via HDMI-kabel naast het eigenlijke videosignaal. Hierdoor zijn een netwerkswitch en extra kabels overbodig.*

Alle celexon UHD HDMI glasvezelkabels worden individueel getest op functionaliteit met behulp van hoogwaardige meetapparatuur. Er wordt speciale aandacht besteed aan de EBR (Error Bit Rate) en alleen kabels met maximale datatransmissie worden verkocht.
BROOMLIJNINFORMATIE
- HDMI-A plug naar HDMI-A plug
- Standaard: Ultra High Speed HDMI met Ethernet - HDMI 2.1-compliant
- Overdrachtssnelheid: 48 Gbps
- Max. Resolutie: 8K / 7680x4320p @60Hz 4:2:0; 4K / UltraHD 4096x2160p @120Hz 4:4:4
- Ondersteunde kleurruimten: Deep Color, x.v.Color™
- Ondersteunde audiostandaarden: eARC, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos, DTS:X
- Overige functies: HEC (HDMI Ethernet Channel), CEC (Consumer Electronic Control), ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate), 3D, HDCP 1.4/ 2.2/ 2.3, EDID .3, EDID
- EMI-Free
- Geen externe voeding nodig - 350 mW (max.) opgenomen vermogen
- Plug: vergulde contacten
- Kabel: hybride kabel met 4 glasvezels en 8 koperen geleiders, PVC (LSZH) mantel met 5,5 mm diameter, max. buigradius van 30 mm
- . 30 mm buigradius
- Kleur kabel: zwart
- Kabeltype: Rond
- Kabellengte: 20m
- REACH, RoHs compliant
SCOPE OF SUPPLY
1x celexon UHD Optical Fibre HDMI 8K 48Gbps Active Cable 20m, zwart
* Alle gebruikte componenten moeten deze functie ondersteunen.
Technische gegevens
| Naam | celexon UHD-glasvezel HDMI 8K 48 Gbps actieve kabel 20 m, zwart |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000017830 |
| GTIN/EAN | 4260094744310 |
| SKU | 1000017830 |
| Naam van het model | 1000017830 |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Merk | celexon |
| Product type | HDMI-kabel |
| Product serie | celexon HDMI Optical 2.1 |
| Type kabel | 48Gbps |
| Ingangen | 1x HDMI |
| Uitgangen | 1x HDMI |
| kenmerken | 4K Pass Through |
| kabellengte | 20 m |
| Breedte | 1,75 cm |
| Hoogte van het product | 0,9 cm |
| Product diepte | 2.000 cm |
| Gewicht | 0,68 kg |
| Kleur | Zwart |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |