

€ 8,99*
€ 9,99


Productinformatie
Met deze balanceergewichten kunt u gewicht toevoegen aan uw celexon Adjust-W pyloon (SKU: 1000028505 of 1000028506) om aanhangende lasten te compenseren.
Deze worden eenvoudig in de gewichtsmand aan de rechter- en linkerkant van de pyloon geplaatst en aangepast om het gewicht van uw uitrusting op de pyloon te balanceren.

Omdat dit een dubbel katrolsysteem is, moet altijd de helft van de opgehangen lading als contragewicht in de gewichtskorven worden verdeeld om de gewichtsbalans te bereiken.
Het gewicht moet gelijkmatig over beide pyloonmanden worden verdeeld.
In de leveringsomvang van uw Adjust-W pyloonsysteem van celexon zitten al contragewichten die de klassieke displaygewichten in elk geval dekken. De hier aan te schaffen gewichten zijn extra gewichten, mocht u ooit uw apparatuur willen aanpassen of extra (zoals videobars, soundbars, etc.) apparatuur willen installeren.
SUPPLY
1x celexon balanceergewicht 0,8 kg voor Adjust-W pylon systeem
Technische gegevens
| Naam | celexon egalisatiegewicht 0,8 kg voor Adjust-W pyloonsysteem |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000028515 |
| GTIN/EAN | 4260094745348 |
| SKU | 1000028515 |
| Naam van het model | Adjust-W |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Merk | celexon |
| Product type | Montagemateriaal |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte van het product | 2 cm |
| Product diepte | 7 cm |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |