



















€ 999,99*


Productinformatie
Veeg het krijtstof van uw lesmateriaal en zet samen met ons de stap naar digitalisering. Moderne displays worden steeds betaalbaarder en bieden al standaard een breed scala aan toepassingsmogelijkheden zonder dat er extra apparatuur van derden nodig is.
Met displaybevestigingssystemen van celexon installeert u uw apparatuur op een functionele, veilige en duurzame manier en kunt u deze vele jaren gebruiken zonder ingrijpend onderhoud of aanpassingen, zelfs bij een vervanging van uw AV-hardware.
Het celexon Expert handmatige 2-koloms pyloon systeem Adjust-W voor 86”-displays is te combineren met alle op de markt verkrijgbare 86”-displays. Het is door de TÜV getest volgens DIN EN 14434-2010-04 en GS-gecertificeerd, voor veilig gebruik in onderwijsinstellingen en vergaderruimtes.

Ons systeem met beschermd ontwerp maakt dankzij de zijdelings in de pylonen ingebouwde gewichtskorfjes te allen tijde een eenvoudige aanpassing van de contragewichten voor uw display en accessoires mogelijk.
U kunt dus zelf de benodigde gewichten voor uw display en alle accessoires aanpassen zonder montage-inspanning. Toekomstbestendig, zelfs als u uw display of andere accessoires ooit zou vervangen.
De opening in de pylonen kan daarna netjes worden afgesloten met de geïntegreerde afdekkingen – slimme ideeën voor het grotere geheel.
Het pylonsysteem is door de TÜV getest tot 150 kg en gecertificeerd volgens DIN EN 14434-2010-04 als veilig systeem voor onderwijsinstellingen. Een GS-certificering garandeert extra veiligheid.
U kunt zo tot 120 kg extra gewicht aan het systeem bevestigen – meer dan genoeg voor alle op de markt verkrijgbare 86”-displays + accessoires zoals soundbars, camera’s, vleugels en nog veel meer.
Ons systeem loopt soepel, is bijzonder stil, stabiel en kan ook worden uitgerust of achteraf worden voorzien van optionele vleugels (SKU: 1000028511 resp. 1000028514). (Ook zijn diverse lineaturen (SKU: 1000028516) beschikbaar volgens uw gewenste configuratie.)
celexon biedt u het systeem ook aan voor alle 75"-displays (SKU: 1000028505) of vervaardigt uw systeem op maat voor een displaygrootte naar keuze.
Met producten van celexon brengt u interactiviteit, veiligheid en duurzaamheid in uw onderwijsinstelling – ons “Expert handmatig 2-koloms pyloon systeem Adjust-W voor 86” displays” is een ultramodern, gecertificeerd en uiterst duurzaam systeem dat u jarenlang veel flexibiliteit, gebruiksveiligheid en duurzame aanpassingsmogelijkheden biedt.
KORTE INFORMATIE
- universeel geschikt voor alle 86"-displays
- Ondersteunt de volgende VESA-normen:
- Horizontaal: 600, 700, 800 (voorbereid)
- Verticaal: 200-780
- Max. draagvermogen: 120 kg netto extra (!) belasting
- Verplaatsingsweg afhankelijk van de belasting ca.: 720 mm (in beide richtingen instelbaar door middel van aanslagen)
- Geïntegreerde gewichtskorf incl. bijvulbare gewichten voor een zeer eenvoudige gewichtsverdeling
- Hoogte pylonen: 2500 mm (speciale lengtes op aanvraag mogelijk)
- Hoogte vloer - midden Vesa-bevestiging bij 2500 mm pylonen: ca. 1200 - 1920 mm
- TÜV-gekeurd en gecertificeerd volgens DIN EN 14434-2010-04
- GS-gecertificeerd
- Ophangsrails met snelklembeveiligingssysteem
- Per pylon een kabelbeheersysteem voor verborgen kabelgeleiding
- Aansluitingen voor displays te allen tijde toegankelijk
- Pylonenkolom geanodiseerd
- Displayhouder zwart, RAL9005 fijnstructuur gepoedercoat
- Maximale stabiliteit en bedieningsveiligheid, ook bij grote displays
- Inclusief materiaal voor vloermontage en muurbeugels
Technische gegevens
| Naam | Celexon Expert handmatig 2-pijlersysteem Adjust-W voor 86" schermen |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000028506 |
| GTIN/EAN | 4260094745317 |
| SKU | 1000028506 |
| Naam van het model | Celexon Expert manuelles 2-Säulen-Pylonensystem Adjust-W, 86" |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Merk | celexon |
| Product type | Display zuilensysteem |
| Product serie | celexon pylon systeem Display Expert - muur handleiding |
| incl. beugel voor de projector | Geen |
| Diagonaal | 86" |
| Type beugel | Muur |
| Functie van beugel | Enkele beugel |
| Min. Ondersteunde afmeting | 86" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 86" |
| Max. gewicht | 120 kg |
| Hoogte-instelling Aandrijving | Handleiding |
| Aandrijftechniek | Contragewicht met trekkoord |
| Inclusief vleugels | Geen |
| Certificaten | GS checked , TUV checked |
| Lengte van de pyloon | 250 cm |
| Gewicht | 45 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 60 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |