











€ 299,00*
€ 9,99
- Type scherm Mobile
- Type product Front projection
- Aspect ratio 16:9
- Type beugel Poot


Productinformatie
Het opblaasbare celexon Economy INF-projectiescherm is de ideale oplossing voor ontspannen filmavonden en projecties in uw eigen tuin. Het combineert flexibele toepassingsmogelijkheden met gebruiksgemak en is perfect geschikt voor spontane bioscoopervaringen in de buitenlucht met familie en vrienden – maar ook voor gezamenlijke openbare vertoningen bij sport- en voetbalevenementen.
Het lichtdoorlatende projectiedoek maakt zowel front- als achterprojectie mogelijk en zorgt met een gain van 1,0 voor een gelijkmatige en natuurlijke beeldweergave. De brede kijkhoek van maximaal 140° maakt daarbij een flexibele opstelling van de zitplaatsen mogelijk met goed zicht vanuit verschillende posities.
Onder het projectievlak is een zwarte, geluidsdoorlatende rand geïntegreerd die tot aan de vloer reikt. Deze zorgt voor een strakke beeldafbakening en maakt tegelijkertijd het gebruik van luidsprekers achter het projectiescherm mogelijk.

Het opblaasbare frame bestaat uit robuust, hoogwaardig gestikt Oxford-weefsel, dat zorgt voor een goede stabiliteit, een aantrekkelijk uiterlijk en een langdurig gebruik. Het doek is extra verstevigd en via slijtvaste klittenbandverbindingen van industriële kwaliteit stevig aan het frame bevestigd – ontworpen voor herhaaldelijk op- en afbouwen.
Met de in de leveringsomvang meegeleverde handpomp is het projectiescherm in korte tijd klaar voor gebruik – geheel zonder stroomaansluiting. Door het gesloten luchtsysteem is geen permanente ventilator nodig, wat de opbouw vereenvoudigt en een bijzonder flexibel gebruik mogelijk maakt.
Het projectiescherm is uitgerust met robuuste Boston-bajonettventielen met terugslagbeveiliging, die een veilig vullen mogelijk maken en compatibel zijn met gangbare pompen. Twee geïntegreerde ventielen zorgen bovendien voor een snelle en gecontroleerde ontluchting en vergemakkelijken de demontage.

Naast de pomp zijn ook een transport- en opbergtas en alle benodigde bevestigingsmaterialen opgenomen in de leveringsomvang. De compacte verpakkingsafmetingen vergemakkelijken het transport en de opslag.
Voor een veilig gebruik wordt het projectiescherm via de geïntegreerde verankeringspunten in de grond vastgezet. In de leveringsomvang zijn 8 kunststof grondankers met golfprofiel inbegrepen , evenals 4 robuuste, kleurgecodeerde spanlijnen met aluminium lijnspanners, die een eenvoudige en betrouwbare bevestiging mogelijk maken. Dit zorgt voor een stabiele positionering en een gelijkmatige uitlijning van het projectievlak.
KORTE INFORMATIE:
- Beeldafmetingen: 120” in 16:9-formaat
- Zichtbaar oppervlak: 266 x 149 cm
- Gain 1,0 voor een natuurlijke beeldweergave
- Kijkhoek tot 140°
- Geschikt voor gebruik binnen en buiten
- ideaal voor tuinbioscoop en openbare vertoningen
- snelle opbouw en afbouw zonder gereedschap
- Geschikt voor front- en achterprojectie
- twee ventielen voor comfortabele op- en afbouw
- stabiel frame van hoogwaardig Oxford-weefsel
- geen permanente ventilator nodig
- Boston-bajonettventielen met terugslagbeveiliging
- Compact opbergformaat voor eenvoudig transport
- Afmetingen: 281 x 219 x 117 cm (BxHxD)
- Kleur: zwart
- handmatige luchtpomp
- Gewicht: 8,5 kg
Leveringsomvang:
1x opblaasbaar outdoor-projectiescherm Economy INF 120"
1x handmatige luchtpomp
1x transport- en opbergtas
1x bevestigingsset
Technische gegevens
| Naam | celexon opblaasbaar projectiescherm voor buiten Economy INF 120" |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000037101 |
| GTIN/EAN | 4260094746758 |
| SKU | 1000037101 |
| Projectie afstand | Short Throw , Standaard (Long Throw) |
| Merk | celexon |
| Product type | Projectiescherm |
| Type scherm | Mobile |
| Type product | Front projection |
| Diagonaal | 120" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Zichtbaar oppervlak (breed) | 266 cm |
| Zichtbaar oppervlak (hoog) | 149 cm |
| Gain factor | 1 |
| Kijkhoek horizontaal | 140° |
| Type beugel | Poot |
| Breedte | 281 cm |
| Hoogte van het product | 219 cm |
| Product diepte | 117 cm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |