

€ 599,99*
€ 49,99


Productinformatie
Met onze "celexon Expert whiteboardvleugelset voor 75" displays" kunt u uw werkoppervlak op uw celexon Adjust-W pylon systeem uitbreiden met 2 geëmailleerde whiteboardvleugels die aan beide zijden beschrijfbaar zijn met uitwisbare markers.
De vleugels zijn rondom omlijst met een aluminium frame, hebben afgeronde hoeken om gebruikers te beschermen en hun geëmailleerde oppervlak is bijzonder duurzaam, krasbestendig en gemakkelijk schoon te maken, waardoor ze ideaal zijn voor dagelijks, intensief gebruik in school- en onderwijsomgevingen.

De vleugels kunnen bevestigd worden aan uw bestaande celexon pyloon "Adjust-W" voor 75" displays (SKU: 1000028505) met een paar eenvoudige stappen door 2 personen. Dankzij intelligent ontworpen scharnieren zijn ze compatibel met alle gangbare 75" displays op de markt. Je kunt je systeem dus zonder zorgen uitbreiden met de vleugelset.
De scharnierset is verkrijgbaar in verschillende maten De TÜV certificering van uw celexon Adjust-W pylon systeem blijft natuurlijk behouden wanneer de vleugelset professioneel wordt bevestigd. celexon biedt als alternatief ook vleugels met lineaturen (SKU: 1000028512) voor het Adjust-W pylon systeem. Deze vleugels worden speciaal door ons geproduceerd volgens uw wensen. Verschillende belijningen (SKU: 1000028516 ) zijn mogelijk. Omvang van de levering 1x celexon Expert whiteboardvleugels voor 75" displays (set)
2x scharnieren
1x bumpers
passend aantal balanceergewichten voor montage in uw bestaande pylonen systeem
montageschroeven
Technische gegevens
| Naam | Celexon Expert whiteboardvleugel voor 75" schermen |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000028510 |
| GTIN/EAN | 4260094745324 |
| SKU | 1000028510 |
| Naam van het model | Whiteboardflügel |
| Variant | Zonder lijnen |
| WEEE-nummer | DE40161055 |
| Merk | celexon |
| Product type | Pyloonbord |
| Diagonaal | 75" |
| Bladeren | Geëmailleerd staal wit |
| Kleur van het frontschuifraam | Zilver |
| Gewicht | 17,6 kg |
| Kleur | Wit |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |