De 32GR93U-B van LG zet gaming gewoon in de schijnwerpers. Het IPS-scherm presenteert gamingwerelden met een native resolutie van 3.840 x 2.160 pixels en zorgt met ondersteuning voor HDR10 voor indrukwekkende en contrastrijke kleuren. NVIDIA® G-SYNC®, AMD FreeSync™ Premium en een snelle 144 Hz verversingssnelheid garanderen een heldere weergave zonder beeldfouten, zelfs in scènes vol actie. De snelle responstijd van 1 milliseconde (GtG) rondt deze gaming-krachtpatser af, die bij elke sessie nieuwe topscores mogelijk maakt.
- NVIDIA® G-SYNC® Compatible of AMD FreeSync™ Premium zorgen voor een vloeiende beeldstructuur
- Hoge ergonomie dankzij de flexibele instelbaarheid in hoogte, kanteling en extra draaifunctie Verversingssnelheid van 144 Hz
Breathtaking images
Het 4K UHD-scherm ondersteunt Express high-fidelity kleuren voor levendige scènes.
HDR400 met DCI-P3 95% (Typ.)
Voel de strijd met ware kleuren
IPS 1ms (GtG)
Opvallende snelheid, onderdompeling in de game
144 Hz verversingssnelheid
Snelle weergave, soepele gameplay
Dankzij de hoge snelheid van 144 Hz zien gamers het volgende frame snel en ziet het beeld er zeer vloeiend uit. Gamers kunnen snel op tegenstanders reageren en gemakkelijk op een doelwit richten.
NVIDIA® G-SYNC® Compatible
AMD FreeSync™ Premium
Gamerspecifiek ontwerp
4-pins hoofdtelefoonuitgang
Plugin voor meeslepend geluid
Technische gegevens
| Naam | LG 32GR93U-B 32" IPS Monitor, 3840 x 2160 4K UHD, 144Hz, 1ms |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029413 |
| GTIN/EAN | 8806084254382 |
| SKU | 32GR93U-B.AEU |
| EPREL ID | 1562333 |
| Naam van het model | 32GR93U-B |
| Merk | LG |
| Product type | Monitor |
| Product serie | LG Ultrafine Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | IPS |
| Achtergrondverlichting | Direct-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 32" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 1.000 :1 |
| Zichtbaar oppervlak | Mat |
| Max. helderheid | 400 cd/m² |
| Reactietijd | 1ms |
| Refresh rate | 144Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 100 x 100 |
| Ingangen | 1x Displayport , 2x HDMI , 3x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |
| In hoogte verstelbare standvoet | 110 mm |