| Naam | Sony FW-32BZ30J1 32" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000030411 |
| GTIN/EAN | 4548736123984 |
| SKU | FW-32BZ30J1 |
| EPREL ID | 1278992 |
| Naam van het model | FW-32BZ30J1 |
| Merk | Sony |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Product serie | Sony BZ30 Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | VA |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 32" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 3.000 :1 |
| Max. helderheid | 300 cd/m² |
| Run time | 24/7 |
| Reactietijd | 10ms |
| Haze Level | 25% |
| Muurbeugel VESA norm | 200 x 100 |
| Frame breedte | 1.216 mm |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x Ethernet , 1x RS232 , 2x USB-C , 4x HDMI |