ViewSonic LSD300W-ST – De compacte short-throw-projector voor het moderne onderwijs
Technische gegevens in één oogopslag:
- Helderheid: 3.300 ANSI lumen
- Uitvoerresolutie: WXGA (1280 x 800)
- Lichtbron: 3e generatie LED, levensduur tot 60.000 uur
- Projectieverhouding: 0,49 Short Throw (100” bij een afstand van 1,06 m)
- Contrastverhouding: Hoog native contrast voor levendige beelddiepte
- Projectie: 360°-projectie (plafond, muur, vloer)
- Netwerkbesturing: LAN-aansluiting, compatibel met Crestron, Extron, AMX, ATEN
- Maximale beeldgrootte: tot 300 inch
Moderne LED-technologie voor duurzame prestaties
Ruimtebesparend en krachtig – ook in kleine ruimtes
Dankzij de korte projectieverhouding van 0,49:1 projecteert de LSD300W-ST al vanaf een afstand van slechts 1,06 meter een beeld van 100 inch. Docenten en sprekers blijven daarbij buiten de lichtbundel – storende schaduwen en verblinding behoren tot het verleden.
Flexibele montage door 360°-projectie
Stofdicht voor langdurige kleurgetrouwheid
Intelligente besturing & eenvoudige bediening
Groot beeld, kleine investering
Met beelddiagonalen tot 300 inch is de LSD300W-ST een kostenefficiënt alternatief voor grootformaat displays. Tegelijkertijd zorgt de geïntegreerde USB-A-aansluiting voor de werking van accessoires zoals de optionele ViewShare-dongle, waarmee inhoud draadloos en gemakkelijk kan worden gedeeld.
Technische gegevens
| Naam | ViewSonic LSD300W-ST Beamer, 1280 x 800 WXGA, 3300 Lumen |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000035016 |
| GTIN/EAN | 0766907033601 |
| SKU | LSD300W-ST |
| Lens inbegrepen | Ja |
| Naam van het model | LSD300W-ST |
| Projectie afstand | Short Throw |
| Merk | ViewSonic |
| Product type | Beamer |
| Product serie | ViewSonic LS Serie |
| Toepassingsgebied | Educatie , Short throw |
| Type projector | DLP |
| Type lamp Projectie | LED |
| ANSI Lumen | 3.300 ANSI Lumen |
| Resolutie | 1280 x 800 WXGA |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Contrast | 3.000.000 :1 |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Geluidsniveau (ECO) | 27 dB |
| Levensduur lamp | 60.000 |
| Min. Projectieafstand | 63 cm |
| Max. Projectieafstand | 158 cm |
| Min. Projectie ratio | 0,49 |
| Max. Projectie ratio | 0,49 |
| Horizontale keystone | 40% |
| Verticale keystone | 40% |
| Ingangen | 1x Ethernet , 1x HDMI , 1x RS232 , 1x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x VGA |