ASUS VA24DQLB-W Oogverzorgingsmonitor - 60,5 cm (23,8 inch), Full HD, IPS, Frameless, 75 Hz, Adaptive-Sync, weinig blauw licht, flikkervrij, ergonomisch ontwerp, compatibel met muurbeugels
- 60,5 cm (23,8 inch) Full HD (1920x1080), IPS-scherm met LED-achtergrondverlichting en brede kijkhoek van 178°
- Een vernieuwingsfrequentie tot 75Hz met Adaptive Sync-technologie voorkomt vertragingen en zorgt voor een scherpe, kristalheldere videoweergave
- Uitgebreide aansluitmogelijkheden, waaronder HDMI, DisplayPort, D-Sub en een USB-hub
Eeerste-klasse beeldkwaliteit ontmoet klassiek elegant design
De ASUS VA24DQLB-W Eye Care Monitor is voorzien van een 60,45 cm (23,8 inch) IPS-paneel met Full HD (1920x1080) resolutie, een brede kijkhoek van 178° en realistische beeldkwaliteit. Een verversingssnelheid tot 75 Hz met Adaptive Sync-technologie voorkomt vertragingen en zorgt voor een scherpe, kristalheldere videoweergave. Bovendien zijn de TÜV Rheinland-gecertificeerde Flicker-Free- en Low-Blue-Light-technologieën geïntegreerd voor een bijzonder aangename kijkervaring.
Perfecte beeldweergave vanuit elke hoek
Frame-less design
Ultra vloeiende beeldweergave met Adaptive-Sync
Adaptive Sync-technologie voorkomt tearing en compenseert fluctuerende framerates voor vloeiende gameplay met naadloze beeldweergave. Je hebt dus altijd de overhand, of je nu first-person shooters, racespellen, realtime strategie of sporttitels speelt. (Adaptive-Sync werkt bij verversingsfrequenties variërend van 48Hz tot 75Hz).
Exclusieve ASUS GamePlus Technologie
Exclusieve ASUS Splendid Technologie
ASUS Blue Light Filter
Flicker-Free Technology
Ergonomisch ontwerp
Technische gegevens
| Naam | Asus VA24DQLB-W Eye Care Monitor 24" IPS Monitor, 1920 x 1080 Full HD, 75Hz, 5ms |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000024572 |
| GTIN/EAN | 4718017942348 |
| SKU | 90LM0548-B01370 |
| EPREL ID | 419948 |
| Naam van het model | VA24DQLB-W Eye Care Monitor |
| Merk | Asus |
| Product type | Monitor |
| Product serie | Asus VA Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | IPS |
| Resolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Diagonaal | 24" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 1.200 :1 |
| Max. helderheid | 250 cd/m² |
| Reactietijd | 5ms |
| Refresh rate | 75Hz |