Levertijd 15-21 werkdagen
Verzending vanaf € 9,99
Productnummer: 1000009695


visunext Services
Productinformatie
Motorbuisbeugel inclusief de kunststof bus voor de plafondlift PL1000 (niet-kabelzijde van de rolbuis)
Technische gegevens
| Naam | Motorbuisbeugel inclusief de plastic bus voor de PL1000 plafondlift (niet-kabelzijde van de rolbuis) |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000009695 |
| SKU | 1000009695 |
| Naam van het model | 1000009695 |
| Merk | celexon |
| Product type | Beamer beugel accesoires |
| Min. Afstand | 0 cm |
| Max. Afstand | 0 cm |
| Min. Ondersteunde afmeting | 0" |
| Max. Ondersteunde afmeting | 0" |
| Min. Mount Lengte | 0 cm |
| Max. Mount Lengte | 0 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| celexon Europe GmbH |
| Gutenbergstraße 2 |
| 48282 Emsdetten |
| Germany |
| info@celexon.de |