| Naam | Philips 55BDL8007X/00 55" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029410 |
| GTIN/EAN | 8712581779016 |
| SKU | 55BDL8007X/00 |
| EPREL ID | 1226962 |
| Naam van het model | 55BDL8007X/00 |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | LCD |
| Resolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Diagonaal | 55" |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 50.000 :1 |
| Max. helderheid | 700 cd/m² |
| Muurbeugel VESA norm | 400 x 400 |
| Frame breedte | 0,44 mm |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-D , 1x VGA , 2x Ethernet , 2x HDMI |