



















Niet langer beschikbaar
Productnummer: 1000007688
- Resolutie 3840 x 2160 4K UHD
- Max. helderheid 350 cd/m²
- Type paneel S-PVA
- Contrast 4.000 :1


visunext Services
Vaak samen gekocht
Productinformatie
Samsung QB55R
Aantrekkelijke displays voor de detailhandel
De nieuwe QBR-serie van Samsung brengt een duidelijke visie op de wereld van de beeldschermen: met een adembenemende UHD-resolutie, intelligente UHD-upscaling en Dynamic Crystal Color voor rijke en zuivere kleuren - en dit alles met een lage installatiediepte van slechts 48,3 mm.
Uitzonderlijke 4K beeldkwaliteit
De nieuwe QBR-serie van Samsung toont kristalheldere beelden in haarscherpe 4K-resolutie, waardoor alle inhoud tot leven komt.
Intelligente UHD-schaalvergroting
Samsung's state-of-the-art UHD upscaling technologie verfijnt het beeld door het gladstrijken van de randen en het verminderen van beeldruis om optimale UHD beeldkwaliteit te leveren - zelfs voor lage-resolutie content. Deze vooruitstrevende oplossing zorgt voor een uitzonderlijke beeldkwaliteit - ongeacht de kwaliteit van uw bronbestanden.
Dynamische Kristalkleur
De QBR-serie is voorzien van Dynamic Crystal Color en maakt gebruik van 10-bits verwerking voor een indrukwekkende kleurweergave. Hierdoor kunnen kijkers genieten van een breder kleurenspectrum met tot wel een miljard kleurschakeringen. Bovendien transformeert HDR+ beelden met een lage resolutie in HDR-content voor een scherp contrast en levendige kleuren.
Stijlvol ontwerp
Met zijn elegante design, vlakke rug en geringe diepte is de QBR-serie niet alleen eenvoudig te installeren, maar ziet het er ook tijdloos elegant uit.
Een indrukwekkende verschijning
De QBR-serie biedt een slim kabelkanaal voor meer orde en een opgeruimde tentoonstellingsruimte zonder kabelwarboel, zelfs als de achterkant van het display zichtbaar is.
Krachtige All-in-One oplossing
SSSP is een krachtige alles-in-één oplossing die zowel de installatie als het onderhoud vereenvoudigt. Met Tizen 4.0 kunnen organisaties profiteren van een eenvoudige ontwikkelomgeving, verbeterde prestaties met meerdere webformaten en -standaarden en een hoge mate van veiligheid.
Technische gegevens
| Naam | Samsung QB55R 55" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000007688 |
| GTIN/EAN | 8801643794897 |
| SKU | LH55QBREBGCXEN |
| Naam van het model | QB55R |
| Merk | Samsung |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Product serie | Samsung QB Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | S-PVA |
| Achtergrondverlichting | Edge-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 55" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast | 4.000 :1 |
| Max. helderheid | 350 cd/m² |
| Run time | 16/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Haze Level | 2% |
| Muurbeugel VESA norm | 200 x 200 |
| Breedte | 123,51 cm |
| Hoogte van het product | 70,79 cm |
| Product diepte | 4,63 cm |
| Gewicht | 18,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Jaarlijks energieverbuik (k/Wh) | 158 kW |
| EEK Spectrum | A tot G |
| Energie efficiëntieklasse | G |
| Conditie | Nieuw |
| Soort garantie | Ter plaatse service Informatie over service en ondersteuning |
Downloads
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Samsung Electronics GmbH |
| Am Kronberger Hang 6 |
| 65824 Schwalbach |
| Germany |
| info@samsung.de |


