De TE10518UWI-B1AG is een revolutionair 105" 5K UHD multi-touchscreen interactief display dat een nieuw niveau van samenwerking en betrokkenheid naar de werkplek brengt. Het interactieve scherm zit boordevol geavanceerde technologie en een groot aantal indrukwekkende functies en is ontworpen om de manier waarop we werken, communiceren en ideeën delen te transformeren. Of het nu in vergaderruimtes, klaslokalen of tijdens vergaderingen is, dit 105" interactieve scherm in 21:9 ultrabreed formaat is het ultieme hulpmiddel om creativiteit, productiviteit en naadloze communicatie te bevorderen.
21:9 - ULTRAWIDE
Ervaar een echt panoramisch beeld voor al uw content en toepassingen
5K - 11MP
iWARE 11
Inclusief notitie, browser, Cloud Drive en optionele geteste apps voor uw bedrijf.
USB-C CONNECTION
Lever de nieuwste video, audio en touch via één poort en laad uw apparaat zelfs op met 100W vermogen.
STANDALONE SOLUTION
Ontgrendel alle beveiliging en flexibiliteit van Windows IoT met de optionele OPS Slot PC.
PURETOUCH-IR
Nauwkeurige en responsieve 40pt aanraaktechnologie met penherkenning.
Technische gegevens
| Naam | iiyama TE10518UWI-B1AG 105" Touch Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000028025 |
| GTIN/EAN | 4948570122011 |
| SKU | TE10518UWI-B1AG |
| Naam van het model | TE10518UWI-B1AG |
| Merk | iiyama |
| Product type | Touch Display |
| Product serie | iiyama TE Serie |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | VA |
| Resolutie | 5120 x 2160 5K |
| Diagonaal | 105" |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 4.000 :1 |
| Zichtbaar oppervlak | Mat |
| Max. helderheid | 400 cd/m² |
| Run time | 16/7 |
| Reactietijd | 6,5ms |
| Muurbeugel VESA norm | 1000 x 600 |
| Frame breedte | 9 mm |
| Operating System1 - Operating System2 | Android |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x Displayport , 1x RS232 , 1x USB-A , 1x USB-C , 2x Ethernet , 2x USB-C , 4x HDMI , 7x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x HDMI |