| Naam | Sony FWD-85XR90, 85", Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000032094 |
| GTIN/EAN | 5013493474697 |
| SKU | FWD-85XR90 |
| EPREL ID | 1815026 |
| Naam van het model | FWD-85XR90 |
| WEEE-nummer | DE79250432 |
| Merk | Sony |
| Product type | Televisie |
| Product serie | Sony XR90 Serie |
| Technologie | QLED |
| Type paneel | VA |
| Achtergrondverlichting | Direct-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 85" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 5.000 :1 |
| Zichtbaar oppervlak | Mat |
| Max. helderheid | 700 cd/m² |
| Run time | 8/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 120Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 400 x 400 |
| RAM geheugen | 32 GB |
| Ingangen | 1x Ethernet , 2x USB-A , 4x HDMI |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |