











































€ 798,98*
- Lichthelderheid 3.000 Lumen
- Resolutie 1920 x 1080 Full HD
- Aspect ratio 16:9
- Geluidsniveau 33 dB


Vaak samen gekocht
Productinformatie
BenQ TH671ST
Dompel uzelf onder in uw videogame dankzij het levensgrote beeldscherm van de BenQ TH671ST, dat uw gezichtsveld volledig zal vullen – een thuisbioscoopprojector voor absoluut videogameplezier. Met zijn hoge uitvoerresolutie en helderheid, de korte reactietijd, LumiExpert™, de krachtige 5-watt luidspreker en de eenvoudige installatie zal de TH671ST uw game-ervaring zo merkbaar verrijken dat u het gevoel krijgt er middenin te zitten.
Zeer snelle reactie voor vloeiende gaming
De TH671ST projecteert adembenemende gaming-actie in uw woonkamer, dankzij de snelste signaaloverdracht van slechts 16,67 ms en een DMD-reactietijd in het microsecondenbereik voor bijzonder vloeiend gamen zonder vervelende bewegingsonscherpte of beeldvertraging.
Lumi Expert – kijkcomfort bij elk omgevingslicht
BenQ LumiExpert™ detecteert zelfstandig de lichtomstandigheden in de omgeving en past de helderheid hier automatisch aan, zodat maximaal kijkcomfort wordt bereikt.
Meeslepende spelervaring – luid en duidelijk
De TH671ST biedt absoluut indrukwekkende video-ervaringen met een krachtige geluidskwaliteit. Naast verschillende modi voor films, muziek, sport en gaming zorgen twee stereoluidsprekers van elk 5 watt voor indrukwekkende audiovisuele ervaringen in de woonkamer.
Indrukwekkende beeldprestaties in Full HD met 1080 pixels
Verwen uw ogen met de Full HD-beeldscherpte en de 1080 pixels van de TH671ST. Hij biedt indrukwekkende scherpte, details en helderheid voor het allerbeste thuisbioscoopgenot.
Superieure korte projectieafstand voor elke ruimte
Met de TH671ST is grote actie in een kleine ruimte mogelijk: slechts 1,5 meter is voldoende om beelden van 100 inch te projecteren. Dankzij de bijzonder korte projectieafstand kunt u zich volledig overgeven aan uw videogame, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over ruimtebeperkingen of te kampen heeft met instelproblemen.
Technische gegevens
| Naam | BenQ TH671ST Beamer, 1920 x 1080 Full HD, 3000 Lumen |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000001540 |
| GTIN/EAN | 4718755070136 |
| SKU | 9H.JGY77.1HE |
| Lens inbegrepen | Ja |
| Levensduur lamp (ECO) | 15.000 |
| Naam van het model | TH671ST |
| Projectie afstand | Short Throw |
| Merk | BenQ |
| Product type | Beamer |
| Product serie | BenQ T Serie |
| Toepassingsgebied | Short throw |
| Type projector | DLP |
| Technologie | DLP |
| Type lamp Projectie | Lamp |
| ANSI Lumen | 3.000 ANSI Lumen |
| Resolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast | 10.000 :1 |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Geluidsniveau (ECO) | 29 dB |
| Levensduur lamp | 4.000 |
| Min. Projectieafstand | 150 cm |
| Max. Projectieafstand | 250 cm |
| Min. Projectie ratio | 0,69 |
| Max. Projectie ratio | 0,83 |
| Lens zoom | 1,2 |
| Verticale keystone | 40% |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x RS232 , 1x USB-B , 1x VGA , 2x HDMI |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x VGA |
| Wireless technologie | WLAN optioneel |
| kenmerken | Gemotoriseerde lens , Interne luidsprekers , MHL |
| Breedte | 29,6 cm |
| Hoogte van het product | 12 cm |
| Product diepte | 22,4 cm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Kleur | Wit |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 24 Maanden |
| Soort garantie | BringIn-Service Informatie over service en ondersteuning |
Berekening van het projectiegebied
Beeldformaat:
Formaat
Formaat
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| BenQ Deutschland GmbH |
| Essener Str. 5 |
| 46047 Oberhausen |
| Germany |
| info.de@benq.com |



















