LG 43PK640S: Professioneel 4K UHD-tv-display voor uw zakelijke omgeving
Uw voordelen in één oogopslag
- Slank behuizingsontwerp: de geringe inbouwdiepte van slechts 58,3 mm maakt een ruimtebesparende en esthetische integratie in elke omgeving mogelijk.
Briljante beeldkwaliteit en modern design voor een maximaal effect
De LG 43PK640S zet uw content indrukwekkend in de schijnwerpers met een uitvoerresolutie van 3.840 x 2.160 pixels. Dankzij de Ultra HD-uitvoerresolutie zien kleuren er natuurlijker uit en worden details zo scherp weergegeven dat zelfs kleine teksten op menukaarten of in presentaties perfect leesbaar zijn. De Direct LED-achtergrondverlichting zorgt daarbij voor een gelijkmatige verlichting van het 43-inch beeldscherm. Deze visuele ervaring wordt ondersteund door een extreem slank ontwerp met een diepte van slechts 58,3 mm in geïnstalleerde toestand. Dit bespaart niet alleen kostbare ruimte in krappe winkelruimtes, maar zorgt ook voor een moderne uitstraling aan de muur. Met een helderheid tot 270 nits en een gebruiksduur van 16 uur per dag, 7 dagen per week, is dit display optimaal afgestemd op de eisen in de detailhandel en op kantoren.
Intelligent webOS-platform voor veelzijdige inhoudsbeheer
Innovatieve connectiviteit en slimme functies voor klantinteractie
Onze conclusie: waarom het LG 43PK640S-display de ideale keuze is voor uw zakelijke omgeving
Technische gegevens
|---|---|
| Artikelnummer | 1000039036 |
| GTIN/EAN | 8806096558737 |
| SKU | 43PK640S0LB.AEUQ |
| EPREL ID | 2429744 |
| Naam van het model | 43PK640S |
| WEEE-nummer | DE12997533 |
| Merk | LG |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Achtergrondverlichting | Direct-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 43" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast | 1.200 :1 |
| Aantal audiokanalen | 2.0 |
| Max. helderheid | 270 cd/m² |
| Run time | 16/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 200 x 300 |
| Frame breedte | 7,8 mm |
| Ingangen | 1x HDMI , 1x RS232 , 1x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |
| Wireless technologie | WiFi , bluetooth |
| Vermogen per kanaal | 10 W |