| Naam | Philips 50BDL3650QE/00, 50", Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000031717 |
| GTIN/EAN | 8712581801595 |
| SKU | 50BDL3650QE/00 |
| EPREL ID | 1664911 |
| Naam van het model | 50BDL3650QE/00 |
| Merk | Philips |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | IPS |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 50" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 500.000 :1 |
| Zichtbaar oppervlak | Mat |
| Max. helderheid | 300 cd/m² |
| Run time | 18/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 400 x 400 |
| Frame breedte | 14,9 mm |
| Operating System1 - Operating System2 | Android |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-I , 1x Ethernet , 1x RS232 , 2x HDMI , 2x USB-A , 3x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x Ethernet , 1x RS232 |