| Naam | Philips 43BDL3550Q/00 43" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000019938 |
| GTIN/EAN | 8712581765354 |
| SKU | 43BDL3550Q/00 |
| EPREL ID | 394486 |
| Naam van het model | 43BDL3550Q/00 |
| Merk | Philips |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Technologie | LED |
| Type paneel | IPS |
| Achtergrondverlichting | Direct-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 43" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 500.000 :1 |
| Max. helderheid | 400 cd/m² |
| Pixelafstand | 0,245 mm |
| Run time | 18/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 200 x 200 |
| Frame breedte | 13,9 mm |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-D , 1x VGA , 2x HDMI , 2x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |
| Vermogen per kanaal | 10 W |