De belangrijkste technische gegevens in één oogopslag:
- Diagonaal scherm: 126 cm (49,5 inch)
- Resolutie: 4K UHD (3.840 x 2.160p)
- Aspect ratio: 16:9
- Backlight: Direct LED
- Duty cycle: 18/7 werking
- Bedieningssysteem: Android 10 (SoC)
Uw inhoud altijd in beeld - dankzij HTML5-integratie
Hoogste betrouwbaarheid met FailOver
Programmeren gemakkelijk gemaakt en flexibel scherm delen
Toekomstbestendige prestaties dankzij Android en Wave
Technische gegevens
| Naam | Philips 50BDL3650Q/00 50" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029182 |
| GTIN/EAN | 8712581799304 |
| SKU | 50BDL3650Q/00 |
| EPREL ID | 1419810 |
| Naam van het model | 50BDL3650Q/00 |
| Merk | Philips |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | VA |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 50" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 4.000 :1 |
| Max. helderheid | 400 cd/m² |
| Run time | 18/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 400 x 400 |
| Frame breedte | 14,9 mm |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-I , 1x Ethernet , 1x RS232 , 2x HDMI , 3x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack |