| Naam | Philips 75BDL3511Q/00 75" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029325 |
| GTIN/EAN | 8712581778613 |
| SKU | 75BDL3511Q/00 |
| Naam van het model | 75BDL3511Q/00 |
| Merk | Philips |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | VA |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 75" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 4.000 :1 |
| Max. helderheid | 400 cd/m² |
| Run time | 18/7 |
| Reactietijd | 6,5ms |
| Muurbeugel VESA norm | 600 x 400 |
| Frame breedte | 14,9 mm |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-D , 1x Ethernet , 1x RS232 , 2x HDMI , 2x USB-C |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x RS232 |