| Naam | Philips 55BDL4650D/00 55" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000029197 |
| GTIN/EAN | 8712581799830 |
| SKU | 55BDL4650D/00 |
| Naam van het model | Philips 55BDL4650D/00 |
| Technologie | LCD |
| Type paneel | VA |
| Achtergrondverlichting | Direct-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 55" |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 5.000 :1 |
| Max. helderheid | 500 cd/m² |
| Run time | 24/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 400 x 400 |
| Frame breedte | 13,9 mm |
| Ingangen | 1x DVI-I , 1x Displayport , 1x RS232 , 2x HDMI , 2x USB-A |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x Displayport , 1x HDMI , 1x RS232 |