



















€ 3.699,00*
€ 99,99
- Resolutie 3840 x 2160 4K UHD
- Max. helderheid 1.034 cd/m²
- Type paneel QLED
- Contrast 900.000 :1


Vaak samen gekocht
Productinformatie
Het ActivPanel 10 is een interactieve oplossing die moderne technologie combineert met gebruiksgemak en een duurzaam ontwerp. Het is de ideale keuze voor scholen, bedrijven en andere professionele omgevingen die efficiëntie en flexibiliteit hoog in het vaandel hebben staan. Met de krachtige Promethean ActivSuite™ en geavanceerde functies staat dit paneel aan de spits van de technologie.
Key technical specifications:
- Bedieningssysteem: Ondersteuning voor Android, Windows en meer
- Display-technologie: QLED met optical bonding en full-array local dimming (FALD)
- Bediening: ActivPen® 2 voor precieze interacties
- Audio: 8-array microfoon en geïntegreerde soundbar Optioneel: 4K ePTZ camera met draadloze bediening

Maximale flexibiliteit voor uiteenlopende eisen
Of het nu op school of op kantoor is - het ActivPanel 10 past zich aan uw specifieke eisen aan. Ondersteuning voor meerdere besturingssystemen en het modulaire ontwerp zorgen voor naadloze integratie en maken het mogelijk om het systeem toekomstbestendig te maken. De picture-in-picture functie en andere innovatieve functies verhogen uw efficiëntie en bevorderen productief werken.
Gemakkelijke bediening en veelzijdig gebruik
Het ActivPanel 10 is ontwikkeld voor intuïtieve bediening. Voor leerkrachten en leerlingen bevordert het samenwerkend leren en vergroot het de digitale vaardigheden. Voor bedrijven ondersteunt het teams bij presentaties en interactieve samenwerking, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is in elke professionele omgeving.
Uitstekende visuele en akoestische kwaliteit
Met QLED-technologie en optical bonding biedt het paneel haarscherpe beelden, levendige kleuren en echt contrast. De geïntegreerde soundbar en 8-array microfoon zorgen voor een heldere geluidsoverdracht - ideaal voor onderwijs, conferenties of presentaties.
Duurzaamheid als prioriteit
Het ActivPanel 10 scoort niet alleen met innovatieve technologie, maar ook met een milieuvriendelijk ontwerp. Het wordt gekenmerkt door duurzame materialen, minder energieverbruik en minimale afvalproductie - een beslissing die loont voor het milieu.
Het ActivPanel 10 biedt een perfecte combinatie van prestaties, gebruiksvriendelijkheid en duurzaamheid. Het is de ideale keuze voor een breed scala aan moderne vereisten.
Technische gegevens
| Naam | Promethean ActivPanel 10 Premium 86" Touch Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000033892 |
| SKU | AP10-B86-EU-1 |
| Naam van het model | ActivPanel 10 Premium |
| Merk | Promethean |
| Product type | Touch Display |
| Product serie | ActivPanel 10 Premium |
| Technologie | QLED |
| Type paneel | QLED |
| Achtergrondverlichting | Direct-LED |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 86" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 900.000 :1 |
| Max. helderheid | 1.034 cd/m² |
| Run time | 16/7 |
| Reactietijd | 8ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 800 x 600 |
| Operating System1 - Operating System2 | ActivPanel OS |
| RAM geheugen | 8 GB |
| Ingangen | 1x Displayport , 1x Ethernet , 2x HDMI , 2x USB-C , 3x USB-B , 6x USB-A |
| Uitgangen | 1x Ethernet , 1x HDMI , 1x USB-C |
| Wireless technologie | WiFi , bluetooth |
| kenmerken | Interne luidsprekers , Touch screen |
| Breedte | 195,5 cm |
| Hoogte van het product | 119,7 cm |
| Product diepte | 10,7 cm |
| Gewicht | 67,9 kg |
| Kleur | Zwart |
| EEK Spectrum | A tot G |
| Leveromvang | Afstandbediening , HDMI-kabel , Netsnoer , USB-A naar USB-B kabel , USB-C kabel , batterijen |
| Conditie | Nieuw |
| Garantietermijn | 60 Maanden |
| Soort garantie | Ter plaatse service Informatie over service en ondersteuning |
Productveiligheid
| Verantwoordelijke persoon voor de EU |
|---|
| Promethean GmbH |
| Am Lichtbogen 5 |
| 45141 Essen |
| Germany |
| 0049 (0) 201 85613-33 |
| support@prometheanworld.com |

