| Naam | Philips 86BDL4150D/00 86" Display |
|---|---|
| Artikelnummer | 1000018772 |
| GTIN/EAN | 8712581750138 |
| SKU | 86BDL4150D/00 |
| EPREL ID | 8929612 |
| Naam van het model | 86BDL4150D/00 |
| Merk | Philips |
| Product type | Niet-aanraakscherm |
| Technologie | LED |
| Type paneel | IPS |
| Resolutie | 3840 x 2160 4K UHD |
| Diagonaal | 86" |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Kijkhoek horizontaal | 178° |
| Kijkhoek verticaal | 178° |
| Contrast | 500.000 :1 |
| Aantal audiokanalen | 2.0 |
| Max. helderheid | 500 cd/m² |
| Pixelafstand | 0,494 mm |
| Run time | 24/7 |
| Reactietijd | 12ms |
| Refresh rate | 60Hz |
| Muurbeugel VESA norm | 600 x 400 |
| Frame breedte | 15,2 mm |
| Operating System1 - Operating System2 | Android |
| Ingangen | 1x 3,5mm Jack , 1x DVI-D , 1x Displayport , 1x Ethernet , 1x VGA , 2x USB-A , 3x HDMI |
| Uitgangen | 1x 3,5mm Jack , 1x Displayport |
| Wireless technologie | WiFi |
| Vermogen per kanaal | 10 W |